Producenci
Promocje
Masturbator - Pussy & Ass
Masturbator - Pussy & Ass
114,99 zł 99,99 zł
szt.
Wibrator króliczek - Pro G-Spot Rabbit - Satisfyer
Wibrator króliczek - Pro G-Spot Rabbit - Satisfyer
248,99 zł 175,99 zł
szt.
Wibrator - różowy - bgood Deluxe Curve - B swish
Wibrator - różowy - bgood Deluxe Curve - B swish
137,99 zł 99,00 zł
szt.
Kulki gejszy - niebieskie - Stratos - AVE
Kulki gejszy - niebieskie - Stratos - AVE
127,99 zł 99,00 zł
szt.
Wibrator zdalnie sterowany Nora - różowy - Lovense
Wibrator zdalnie sterowany Nora - różowy - Lovense
463,99 zł 425,00 zł
szt.
AKCESORIA BDSM – CHŁOSTA 0
AKCESORIA BDSM – CHŁOSTA

Jeśli zapytać laika, z czym kojarzy mu się BDSM, to zapewne pojawi się obraz kobiety lub mężczyzny, na którego ciało spadają razy pejcza. I będzie to skojarzenie ze wszech miar prawidłowe, wszak kary cielesne są dla BDSM typowe. Oczywiście ich asortyment jest dużo większy niż sama chłosta, ale od czegoś trzeba zacząć. Dla wielu z Was taką pierwszą namiastką są klapsy, wymierzane w pośladki w czasie seksu. Siłą rzeczy spadają one raczej na pupę kobiety. Ich wymierzanie wzbudza w mężczyźnie pierwotną formę dominacji, a przejmująca swą intensywnością mieszanka rozkoszy i klapsów dla wielu kobiet jest  wyczekiwanym połączeniem.

Samo danie klapsa to oczywiście jeszcze nie jest BDSM. Ale jeśli uległa/y chce je dostawać by poczuć ból, władzę nad sobą, bo sprawia jej to przyjemność, a nawet wzmacnia siłę orgazmu – to już jak najbardziej. Posiada to nawet fachową nazwę – spanking. Nie jest to więc samo uderzenie w pupę w czasie seksu, ale czynienie chłosty i wymierzania klapsów elementem zabawy erotycznej.

Może ona płynnie przechodzić od pieszczoty miejsc intymnych po zasypywanie pośladków uderzeniami, może łączyć te dwie czynności, a może wcale nie przechodzić do aktu seksualnego. W „prawdziwym” BDSM jest to bardzo częste, tam chłostany niewolnik ma poczuć ból, nosić jego pamięć na pośladkach czy plecach jeszcze przez kilka dni, ale seks z dominą pozostaje poza jego zasięgiem. Ba, obie strony mogą go wcale nie pragnąć, wystarczy im   rozkosz płynąca z samej dominacji i poddania.

Jak się do tego zabrać?

Wam jednak, dopiero zaczynającym przygodę z BDSM, proponujemy wpleść chłostę do gry wstępnej i seksu. Jak zacząć? Tak samo, jak zawsze. Od myśli i słów.

Myśli – bo to wy wiecie, co wam w duszy gra i czy macie ochotę, by wypiętą pupę partnera/ki chwycić mocno w dłonie i uderzyć packą albo szpicrutą. To wy wiecie, czy macie chęć poczuć na pupie spadającą klapkę, albo dłoń, zostawiającą rozlewające się po skórze ognisko bólu, kojonego później pieszczotą, słowem, pocałunkiem.

Słów – bo póki nie podzielicie się z partnerem/ką fantazjami, nie możecie przecież liczyć na ich spełnienie…

A jak od słów przejść do czynów?

Dłoń

Czysta klasyka to uderzenia wymierzane dłonią. Często z tradycyjnym przewieszeniem przez kolano i podciągnięciem spódniczki. Jedna z wielu męskich fantazji i jedno z wielu kobiecych pragnień. Dłoń ma to do siebie, że od razu po ciosie może pośladek rozetrzeć, pomasować, utulić. Jest prostym narzędziem, ale mocno niedoskonałym i dającym mniejsze możliwości niż packi czy klapki.

Packa, klapka

Podstawowe narzędzie do dawania klapsów. Składające się z rękojeści, zazwyczaj z pętlą na dłoń, przechodzącej od razu w twardy trzon, służący do wymierzania uderzeń. Zazwyczaj krótka, 30-40cm, jest więc niejako przedłużeniem dłoni i wygodnie się nią posługuje nawet na bliskie odległości.  Chcecie odpowiednio zadbać o pośladki uległej/go? Wybierzcie właśnie packę. Można nią bez problemu dawać klapsy na kolanie, na łóżku w pozycji leżącej czy na wypiętą pupę. Nie wymaga ani wiele miejsca, ani wiele umiejętności. Jeśli klapsy ma dostać mężczyzna, to też klapka będzie idealna na początek. Kobieta zazwyczaj ma mniej siły fizycznej niż facet, a jego pośladki nie są tak miękkie i delikatne. Dłoń może nie wystarczyć, natomiast po uderzeniu packi zaświecą mu się oczy z radości.

Dziewczyna z pejczem

Wiele pacek ma zresztą dwa oblicza – dwie strony. Jedna jest bardziej miękka, na przykład zamszowa. Druga – twardsza, skórzana, silikonowa, czy wręcz nabijana ćwiekami. Dzięki temu klapsy mogą być delikatne i czułe, a mogą być boleśnie piekące.

Jaką packę wybrać?

Klasyczny przykład to 50 Shades of Grey - Satin Spanking Paddle, dwukolorowa, dobrze leżąca w dłoni i unisex. Jeden z lepszych wyborów na pierwszy raz, długość tez idealna do operowania w bliskim kontakcie. Po taki z kolei model Packa zawodowa - Tantus Pelt Paddle Black  sięgajcie gdy już wiecie co lubicie, i że lubicie mocno i ostro. Solidna klapka z gęstego silikonu, którą trzeba operować już z rozwagą, bardzo dobrze spisująca się w spuszczaniu lania męskim pupom.

Na pewno są wśród Was też osoby, które podnieca samo dawanie i otrzymywanie klapsów, ale wolą by ból nie był zbyt duży. Tu ciekawym pomysłem jest tak zwany slapper. Stosuje się to rozwiązanie w packach i szpicrutach, a polega na rozdwojeniu końcówki. Na przykład w modelu Packa - Sportsheets Edge The Classic Leather Slapper.Dwie części klapki, wykonanej ze skóry, uderzają o siebie podczas uderzenia w pośladki. Daje to bardzo seksowny pogłos, jakby klaps był dużo silniejszy, niż w rzeczywistości. Nie trzeba nią mocno bić, by pomieszczenie wypełniły dźwięki  solidnych klapsów.

Pejcz

Akcesorium kiedyś przynależne nadzorcom niewolników. Tu – jest podobnie, ale delikatniej. Wszystkie bowiem proponowane przez nas modele mają krótkie, zgrabne rękojeści i niezbyt długi ogon. W zależności od wersji jest on zrobiony z pasków materiału, zamszu, skóry, gumy. Przy mocnym uderzeniu będzie piekł, podrażniał, wywoływał rozkoszny ból. Ale przy lekkim idealnie nada się do pozorowanej chłosty, gdzie nie szukacie bólu, a tylko udajecie jego zadawanie. Ogon pejcza to również doskonałe narzędzie do delikatnej stymulacji. Drażnione nim sutki, penis, pośladki przechodzi przyjemne mrowienie, pojawia się gęsia skórka, ciało przepełnia oczekiwanie. A potem powietrze przecina upragniony świst spadającego pejcza...

Jaki wybrać?

Godnymi polecenia początkującym będą tu na przykład PicoBong - Bicz - Take No Evil Whip albo 50 Shades of Grey - Satynowy pejcz - Satin Flogger. Te modele mają ok. 40cm, więc wymagają już więcej miejsca na zamach. Sprawdzą się raczej nie przy chłoście na kolanie, ale na trochę większym dystansie. Na przykład na osobie rozpiętej na łóżku, skutej, zakneblowanej i drżącej z oczekiwania...

Szpicruta

Sprawdza się przy tresowaniu koni, więc i klaczkami i ogierami też się zaopiekuje. Ma w sobie wiele mocy. Może delikatnie pogłaskać końcówką po ciele, ale chyba tylko po to, by zaraz pokazać pełnię swej siły. Kojarzona z klasycznymi obrazami domin w wysokich, skórzanych butach. I faktycznie to w kobiecych dłoniach chyba najczęściej ją odnajdziemy. Długa rękojeść pozwala bowiem na duży zamach i nie wymaga wiele fizycznej siły, by zadać mocny cios. Po odpowiednim opanowaniu potrafi wywołać różne rodzaje bólu, w zależności od tego czy uderzy płasko czy samym koniuszkiem. Z racji długości najlepiej się nią operuje na stojąco.

Jaką wybrać?

Klasycznym modelem będzie tu na przykład Szpicruta - S&M Slender Impulse Crop. Wyważona, pozwala na dobrą kontrolę siły i miejsca uderzenia. Szpicruty mają bowiem najmniejszą część chłoszczącą i umożliwiają bardzo precyzyjne wymierzanie ciosów. Tu też mamy wersję dla lubiących dźwięk klapsów, nie ich ból. Mianowicie model Scandal - Split Tip Crop posiada rozdwojoną końcówkę, siłą rzeczy przy uderzeniu hamowana jest jego siła, ale nie głośność.

szpicruta

Przedstawiliśmy Wam narzędzia, reszta należy do Was. Pamiętajcie tylko, że w chłoście nie chodzi jedynie o bicie, a na pewno nie o takie, po którym zostają długo ślady, to nie ma być znęcanie się na partnerem/ką.

To musi być element erotycznego pobudzenia, gdzie mimo bólu – albo raczej dzięki bólowi – podniecenie cały czas rośnie. Dojście do granicy, gdzie ból miesza się z rozkoszą to założenie chłosty.

W prawdziwym BDSM chłosta jest karą, wcale niekoniecznie łączącą się z seksem czy orgazmem, chociaż oczywiście akceptowaną i wyczekiwaną przez subów. U Was może być elementem gry wstępnej, zabawą, ale taką, w czasie której będziecie mogli się podniecić tym, co Was czeka. Pomóc może odpowiednio zbudowane napięcie przez odgrywanie ról pan-niewolnica, szefowa-podwładny, policjantka-przestępca, nauczyciel-uczennica czy innych z dominacją i poddaniem w rolach głównych. Taka zabawa, zakończona chłostą, przyniesie naprawdę fajne rezultaty i dużo przyjemności przemieszanej z bólem. Czego Wam życzymy :)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl