Producenci
Promocje
Masturbator - Pussy & Ass
Masturbator - Pussy & Ass
114,99 zł 99,99 zł
szt.
Wibrator - Jimmyjane Form 2
Wibrator - Jimmyjane Form 2
488,99 zł 435,00 zł
szt.
Masażer prostaty - zielony - Bfilled Deluxe - B Swish
Masażer prostaty - zielony - Bfilled Deluxe - B Swish
172,99 zł 119,00 zł
szt.
Masażer - czarny - Bthrilled Classic Black - B Swish
Masażer - czarny - Bthrilled Classic Black - B Swish
151,99 zł 119,00 zł
szt.
Stymulator bezdotykowy pingwin - Pro Penguin - Satisfyer
Stymulator bezdotykowy pingwin - Pro Penguin - Satisfyer
207,99 zł 138,99 zł
szt.
AKCESORIA BDSM – BY NIE MÓC.... 0
Akcesoria BDSM – odrobina zniewolenia

Akcesoria BDSM – odrobina zniewolenia

 

Jednymi z fundamentów BDSM są bez wątpienia krępowanie, pozbawianie możliwości ruchu lub ograniczanie go, zniewolenie fizyczne i psychiczne. Osobom początkującym w tej tematyce najczęściej kojarzy się to z użyciem kajdanek. Faktycznie, tego typu akcesoria są bardzo popularne, ale bynajmniej nie tylko do nich ogranicza się wybór.

Wskażemy wam teraz kilka rozwiązań, które z klasycznymi akcesoriami do bondage, czyli kajdankami i sznurami, bardzo dobrze się uzupełniają, dopełniają wręcz. Dzięki takim połączeniom można uzyskać pełniejsze wrażenie tego, o co w BDSM chodzi – dominacji i uległości.

 

Opaski i maski na oczy – by nie móc widzieć…

 

Opaski używane są w czasie seksu bardzo często bez żadnego powiązania z BDSM. Są bowiem akcesoriami uniwersalnymi, które można polecić każdej parze. Wystarczy odciąć zmysł wzroku, by pozostałe mocniej mogły odbierać wrażenia i bodźce, stąd chętnie zakładane są np. podczas masażu czy gry wstępnej. Ale używane jako element BDSM mają szersze znaczenie.

 

Pozbawienie kogoś możliwości widzenia co się dzieje z nim i w jego otoczeniu wzmaga uczucie zniewolenia, nieraz wręcz strachu. Z jednej strony pełniej otwieracie się na doznania, z drugiej nie macie pewności co się dzieje dookoła, ani co stać się może. Najprostszym ich zastosowaniem będzie połączenie z kajdankami i poddanie drugiej osoby przeplatającej się pieszczocie i karze. Może to robić zarówno kobieta, zabawiając się z członkiem partnera językiem i ustami na przemian z wymierzaniem mu razów i odmawianiem prawa do wytrysku. Albo analogicznie partner pieści kobietę, odciętą od świata dzięki masce, unieruchomioną na łóżku zatrzymując się tuż przed jej szczytem i powtarzając to wiele razy. Czemu zatrzymując, spyta ktoś? Odsuwanie albo wręcz odmawianie orgazmu to typowa z praktyk BDSM. Wydaje się frustrująca, ale jeśli w końcu master czy domina pozwolą na orgazm jest on mega silny.

 

Początkujący takie zabawy najwygodniej wypróbują właśnie z klasycznym zestawem – kajdanki/lina i opaska. Oczywiście bardzo mile widziane jest włączenie do gry również innych dodatków. Bardzo dobrze sprawdzi się np. piórko do łaskotania (o ile lubicie łaskotki) i pejcz (o ile lubicie chłostę).

Jedno jest pewne – w opasce na oczy odważamy się prosić o więcej niż zazwyczaj i dostać więcej niż zazwyczaj. Skutecznie ukrywa wstyd, a przecież wiele osób zaczynających przygodę z BDSM ma problem z zaakceptowaniem własnych czy partnera pragnień.

 

Olbrzymim plusem opasek jest ich cena. Najprostsze modele kosztują dosłownie 20-30 złotych, a pozwalają na świetne wzmocnienie działania nie tylko kajdanek, ale wszystkich w zasadzie akcesoriów BDSM. Weźmy na przykład model Opaska - Sportsheets Soft Blindfold Black. Bardzo dobrze przylega do głowy, jest na tyle szeroki, by skutecznie odciąć światło i na tyle wygodny, by zabawa w niej była komfortowa. Ten model jest na tyle uniwersalny, że możecie wziąć go nawet do samolotu jako pomocnika w usypianiu ;) Ale prawdziwy smaczek BDSM poczujecie przy nieśmiertelnej skórze (ok, sztucznej skórze). Też nie szokujący ceną a bardzo przyzwoity jakościowo jest model sygnowany przez znany serwis dla dorosłych - Maska na oczy Pornhub Padded Faux Leather Eyemask. Opaska oczywiście podbita, gruba, regulowana. Z tą do samolotu może niekoniecznie, ale w podróż do świata uległości i dominacji wybierzecie się na pewno ;)

 Knebel i opaska

Knebel – by nie móc mówić…

 

Dominacja to główna cecha BDSM. I tak samo, jak możecie pozbawić kogoś prawa do widzenia co się z nim dzieje, tak samo możecie nie pozwolić mu mówić. „Odbieram ci głos” jest upokarzające nawet bez związku z erotyką, a w niej urasta do jednego z klasycznych objawów upokorzenia. Z jego użyciem zostaną uciszone wszelkie protesty, niewolnik wszak głosu nie ma i mieć nie może. W przypadku amatorskich zabaw, czyli dopiero początków poznawania tego, co w BDSM Was kręci, knebel najczęściej użyty zostanie np. w czasie chłosty albo gwałtownego seksu, odgrywania przemocy, służenia.

 

Czy knebel całkowicie ucisza? Nie. I to jest właśnie w nim tak seksownego. Zamienia słowa na jęki, w których bezradność miesza się z podnieceniem, z wściekłością, z ekstazą. Co ciekawe, bardzo często osoby, które na co dzień władają głosem, np. z racji wysokiego stanowiska w firmie, wieczorami proszą się o założenie knebla, rozładowując w ten sposób napięcie i odreagowując stres. Seksownie może brzmieć tłumiony jęk rozkoszy, przeżywanej przez kobietę pieszczoną do granic wytrzymałości ,ale także powstrzymywany przez knebel krzyk mężczyzny chłostanego po pośladkach przez partnerkę.

Kneble podniecają osoby zarówno je noszące, jak i te, które mogą wsłuchiwać się w stłumione nimi krzyki i jęczenie.

 

Zanim jednak zdecydujecie się na użycie knebla musicie pamiętać o sygnale bezpieczeństwa. Obowiązuje on w każdego rodzaju praktykach BDSM, które siłą rzeczy opierają się na dominacji ale i zaufaniu. Knebel mówić nie pozwala, więc konieczne jest ustalenie jakiegoś gestu, znaku, który błyskawicznie i jednoznacznie przekaże partnerowi, że życzycie sobie jego zdjęcia.

Na początek dobrze jest też wybrać knebel przyjazny użytkownikowi, tak zwany oddychający. Na przykład Knebel do ust - S&M Breathable Ball Gag to silikonowa kulka, przyjazna dla warg i zębów. Kanały w niej wydrążone pozwalają na oddychanie, nawet gdy knebel wypełnia usta. Kulka to zresztą klasyczny, najbardziej typowy kształt w przypadku knebli, a silikon najsensowniejszy materiał na początek. Łatwo się go czyści, nie kaleczy, jest wygodniejszy do trzymania w buzi niż np. ringi metalowe czy wędzidła. Bardzo przyjemny jest model właśnie z silikonu i skóry bydlęcej Knebel - Sportsheets Edge Silicone Ball Gag. Już na pierwszy rzut oka kojarzy się z  niewolnictwem, utratą kontroli i oddaniem pod wolę pana (lub pani). I jest to skojarzenie w pełni właściwe, bo właśnie do tego służy i robi to świetnie.

 Maska i obroża

Obroża i smycz – by nie móc odejść…

 

Kolejnym akcesorium, które idealnie wpasowuje się w ideę BDSM i uzupełnia z więzami i krępowaniem jest obroża. To oczywiście też jeden z najstarszych atrybutów niewolnictwa. Spotykany przez całe wieki, jako pętla na szyję ze sznura, później zaś opaska z metalu, obecnie najczęściej jest wykonany ze skóry. I wcale niekoniecznie obroża zawsze występuje w towarzystwie smyczy. Czasami jest bowiem noszona całkowicie otwarcie na co dzień, nawet w miejscach publicznych. Oczywiście raczej niekoniecznie w pracy, szkole, na uczelni, ale w bardziej swobodnych okolicznościach. Wtedy stanowi ozdobę i tak będzie wyglądać dla niemal każdego postronnego obserwatora. Jednak dla osoby uległej będzie to symbol poddania woli pana/pani. Podniecający tą świadomością, bo przecież BDSM to nie tylko gra na ciele, ale również na duchu. Bardzo ładnym przykładem jest tu Obroża - S&M Black Day Collar, cienka, seksowna, prosta do dobrania do stroju. Prezentująca się zmysłowo  jako dodatek do luźnego ubrania, w którym wyjść można do klubu. I później, gdy master zapnie do niej smycz, a kobieta w samej bieliźnie będzie czekała na wieczorną karę.

 

Nie znaczy to bynajmniej, że obroże są tylko dla kobiet. Niejeden twardziel prosi, by pani oprowadzała go po pomieszczeniu i nazywała swym pieskiem. Solidnie wykonana smycz, jak Smycz - Sportsheets Edge Chain Leash, z powodzeniem pozwoli zarówno na prowadzenie przy nodze jak i rzucenie na podłogę. 

Również „buntującego się” niewolnika poskramiać można właśnie smyczą z obrożą. Skąd cudzysłów? Bo jeśli bunt jest prawdziwy, to zabawa powinna być przerwana, a jeśli odgrywany, to może być poskramiany, co wymaga nieraz sporej siły i solidnego bata. Pociągniecie czy szarpnięcie za smycz może łatwo zwalić z nóg, zwłaszcza jeśli w użyciu są kajdanki czy sznury. Wtedy utrzymanie równowagi jest trudne, a poddanie się woli pani/pana jeszcze pełniejsze. Można w ten sposób kierować osobą uległą, ograniczać ruch czy nie pozwalać wstać z kolan, póki ustami nie obsłuży pani/pana.

 

Zniewolenie jak widać niejedno ma imię. Obejmować może wzrok, mowę, ruch. Chociaż i tak większość dzieje się w głowie i psychice…

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl